KARCHER

W naszej ofercie znajduje się kompleksowe czyszczenie dywanów wykładzin oraz tapicerki z wykorzystaniem urządzeń i chemii renomowanych firm: Karcher© oraz Numatic©

Pranie wykonywane jest za pomocą popularnego urządzenia Puzzi 200, z zastosowaniem wyłącznie oryginalnych środków chemicznych. Urządzeniem tym wykonujemy usługi takie jak:
– pranie/szorowanie dywanów, wykładzin i tapicerki;
– impregancja;
– wywabaianie plam;
– usuwanie roztoczy  i innych alergenów.

Pranie dywanów i wykładzin wspomagane jest za pomocą „turbosczotki” typu PW 10, dzięki której skuteczność tej czynności wzrasta nawet o 30 procent.

 

Za pomocą urządzeń Karcher możemy również odessać wodę z zalanych pomieszczeń a także wyprać żaluzje pionowe (wertykale), wyczyścić wnętrze samochodu, wyszorować podłogę kamienną lub parkiet.

 

Usługi wykonujemy przeważnie w domu klienta, możliwe jest także dostarczenie dywanów lub wykładzin do nas: transportem własnym lub naszym, po uprzednim telefonicznym umówieniem terminu. Ten drugi sposób jest bardzo korzystny – zabieramy brudny dywan i przywozimy już suchy i czysty. Dojazd na terenie gminy Września jest bezpłatny!

Oferujemy ponadto impregnację dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, usuwanie roztoczy, odplamianie, odsysanie wody z zalanych pomieszczeń.

CENNIK

PRANIE WYKŁADZIN I DYWANÓW – 3,30 – 4 zł /m2

KRZESŁO – 8 zł

FOTEL – 16 – 25 zł

KANAPA/SOFA – 35 – 50 zł

NAROŻNIK – 40 – 70 zł

TAPICERKA SAMOCHODOWA:

Samochody osobowe małe 70-90 zł

Samochody osobowe duże 80 – 110 zł

Samochody dostawcze 100 – 140 zł

Zlecenia „od ręki” realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do16:00. Realizacja zleceń w innych niż podane terminach mogą być realizowane najpóźniej w dniu następnym. Przyjmujemy również zlecenia w porze nocnej w sytacjach awaryjnych.

Na terenie gminy Września dojazd gratis (przy zamówieniach powyżej 40 zł). Poza terenem gminy Września koszty dojazdu wynoszą 1 zł /km.

 

Przedstawiony cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego. Ceny brutto. Przy większych zamówieniach przewidujemy korzystne zniżki i bonusy. Wystawiamy faktury VAT.

 

TEL.: 0-61 640 45 62 lub 516 043 952

Zapraszamy do korzystania z oferty!